2021 rugsėjo 2 dieną ,iš Stonaičių socialinės globos namų, gyventojai lydimi darbuotojų išvyko grybauti. Didžioji dauguma gyventojų norėjo vykti į  Platelių miškus, tai ten ir pradėjome, grybų rinkimo ,varžybas. Miške praleidome  keturias valandas.  Oras mus lepino  savo šiluma, o miškas grybų gausa.

Pilnas tekstas

2021m. spalio keurioliktą dieną, Stonaičių globos namuose, vyko tradicinė ,,Rudenėlio šventė‘‘. Į renginį susirinko gausus būrys globos namų gyventojų ir darbuotojų. Globos namų gyventojai susiskirstę į grupeles kartu su socialiniais darbuotojais ir užimtumo specialistais komponavo įvairiaspalves rudeniškas mandalas. Mandalų gamybai šventės dalyviai prisirinko iš gamtos teikiamų priemonių, tai obuoliai, medžių lapai, šernečiaų žiedai, šiltnamyje užauginti pomidorai, moliųgai ir t.t.

Pilnas tekstas

2021 metų rugpjūčio19 dieną organizavome  išvyką prie tvenkinio. Po karantinų gyventojams visos išvykos yra didžiulis malonumas. Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja gero laisvalaikio, be tvenkinio ir meškerės. Kiek vienas, kuris nors kartą yra  pa žvejoti ir patyrė nuotykių, noris ir vėl.Žvejybos varžybos prasidėjo 9:30 val. iki 16:30 val. Šiandien geriausiai ant meškerės kibo vėžiai, nirs gaudėme karosus ,lynus, karpius.

Pilnas tekstas

Saulėta liepos dieną gyventojai rinkosi į kiemelį, kuriame vyko vasaros vaistažolių arbatos popietė. Gamtos apsuptyje buvo kalbama apie vasaros vaistažoles, susipažįstama su jų kvapais, skoniais ir gydomosiomis savybėmis.

Pilnas tekstas