Kortų žaidimo tikslas – suteikti gyventojams užimtumą ir lavinti mąstymą, gerinti tarpusavio santykius. Varžytis ir žaisti kortomis su draugais gyventojams yra malonus užsiėmimas. Spalio 14 dieną Stonaičių socialinės globos namuose aktų salėje vyko kortų žaidimo varžybos.  Dalyvauti  varžybose pareiškė norą  14 gyventojų.

Pilnas tekstas

 Spalio 4 dieną yra minima „Pasaulinė gyvūnijos diena“. Jau tampa tradicija šią dieną minėti ir mūsų globos namuose, tik šį kartą ją nutarėme paminėti kiek ankščiau. Šiais metais nusprendėme aplankyti tuos gyvūnėlius kurie neturi mylinčių šeimininkų, ir tik gerų savanorių dėka turi šiltą pastogę bei  maisto. Šiai kelionei pradėjome ruoštis, daug ankščiau, prašėme visų norinčių ir galinčių prisidėti prie lauktuvių gyvūnėliams.

Pilnas tekstas

 Šiemet grybautojai itin džiaugiasi grybų sezonu, nes namo grįžta pilnomis pintinėmis laimikių. Norėdami įsitikinti ką kalba kiti žmonės susiruošėme ir mes grybauti. 2019 metų spalio 2 dieną, Stonaičių socialinės  globos namų gyventojai, lydimi darbuotojų važiavo į Plungės rajone esantį Karklėnų kaimo  mišką rinkti grybų.

Pilnas tekstas

 Vėl apsisuko metų ratas, vėl ruduo ir vėl didysis Plungės Jomarkas. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės skyrius vėl pakvietė Stonaičių globos namų kūrybingiausius gyventojus dalyvauti Didžiajame Plungės Jomarke, ir ne tik daryti iš augalų mandalas, bet dalyvauti mugėje ir užaugintų moliūgų konkurse. Gyventojai atsakingai ir kruopščiai ruošėsi šiam renginiui: rinkosi šermukšnius, gėlių žiedus, lapus, kankorėžius, obuolius, skabė pomidorų šakeles, rinko kaštonus.

Pilnas tekstas