Labdara gali turėti įvairių formų, o knygos – ne išimtis. Tokios labdaros akcijos pirmą kartą sulaukė ir Stonaičių  globos namų gyventojai, kai dovanojamos knygos. Lietuvoje panašios akcijos vykdomos jau kurį laiką, o prie jų prisideda vis daugiau žmonių.Šį kartą Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Naujamiesčio filialas padovanojo Stonaičių socialinės globos namų gyventojams įvairių knygų: romanai, fantastinės ir kt. Nors knygos nėra naujos, tačiau geros būklės. Gyventojai taria didelį AČIŪ.

 

 Geri draugai - žmogaus didžiausias turtas;
Nes jų pečiai, kai reikia, bus šalia.
Gyvenime galbūt dažnai kai ką pamirštam,
Bet tikras draugas kito - niekada!

Lapkričio 29 dienos popietę visi draugiškai paminėjome ,,DRAUGO DIENĄ‘‘.

Pilnas tekstas

 Antrus metus iš eilės neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Lietuvos muzikų rėmimo fondu ir jo įsteigta bendrija ,,Atgaiva‘‘ š. m. lapkričio 26d. Stonaičių socialinės globos namų gyventojus pakvietė į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Kuris rengė tradicinę jau 26-ąją Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventę ,,Dainuok širdie gyvenimą‘‘.

Pilnas tekstas

 Lapkričio 22 dieną 10:00 val. Stonaičių socialinės globos namuose, aktų salėje vyko smiginio varžybos. Pareiškė norą  dalyvauti  varžybose 16 gyventojų, septyni vyrukai ir devynios merginos. Įtemptai prasidėjo žaidimas  ,, smiginis ‘‘,  dėl kurio varžėsi gyventojai. Žaidimas buvo įtemtas ir pilnas įspūdžių, kuris vyko tris valandas, pertraukų  metu gyventojai vaišinosi saldumynais ir ragino vienas kitą geriau žaisti

Pilnas tekstas