Lapkričio 5-ą dieną Stonaičių socialinės globos namų prašymu, atvyko Plungės policijos pareigūnės. Susitikimo metu aktų salėje gyventojai buvo supažindinti su viešosios tvarkos taisyklių pažeidimais ir gręsiančiomis baudomis. Vyko įnirtingos diskusijos tarp gyventojų ir pareigūnių, kurios nuosekliai ir kantriai atsakinėjo į jų užduotus klausimus.

Pilnas tekstas

 Helovinas yra viena seniausių švenčių pasaulyje, kilo iš pagonių, kurie šią naktį garbindavo mirusiuosius. O tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės Keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų.

Pilnas tekstas

 Globos namuose vyksta intensyvus pasirengimas visų Šventųjų dienai ir Vėlinėms, kai visi skubės pagerbti mirusiųjų. Šioms dienoms ruošiamasi iš anksto. Nepasiliekame visko paskutinei dienai. Tokių teritorijų nespėtume apeiti.Nurovėme nuo kapinių nužydėjusias gėlės, papurenome žemę,nugrėbėme žolę, lapus.

Pilnas tekstas

 Kasmet, spalio mėnesio 4-ąją dieną Lietuva pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija - pagerbti visus gyvūnus bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Pilnas tekstas