Vasario 16 dieną Plungės kultūros centre buvo organizuojamos bendruomenės vaišės „Pyragas Lietuvos gimtadieniui“, kuriose dalyvavo ir Stonaičių globos namų bendruomenės nariai.Šiai šventei  pradėjome ruoštis iš anksto,  peržiūrėjome pyragų ir tortų receptus žurnaluose, receptų knygose, internete. Pasirinkus visiems tinkamiausius kepinius,  pagaminome trys pyragus: „Karolio“ obuolių pyragą, šokoladinį su varške ir „Tinginį“ su vaisiais.

Pilnas tekstas

 Šv. Valentino diena minima vasario 14-ąją. Šią dieną žmonės savo mylimiesiems bei kitiems artimiesiems parodo, kaip juos brangina ir vertina, dažniausiai dovanodami gėles, dovanas bei siųsdami atvirukus ar romantiškas žinutes. Šią dieną ir mūsų globos namų gyventojai vieni kitiems dovanojo po gerą žodį, apkabinimą ir kaip meilės simbolį širdeles.

Pilnas tekstas

 Jau tampa įpročiu bent jau vieną kartą mėnesį vykti į Telšius stebėti krepšinio rungtynių. Šykart mūsų aistringai palaikomi Telšių „Telšiai“ susitiko su Marijampolės „Sūduva- Mantinga“. Deja, bet ir mūsų energingas palaikymas šykart komandai nepadėjo, ir po inirtingos kovos minimalia persvara teko pripažinti svečių pranašumą.

Pilnas tekstas

 Vasario 5 dieną 7 Stonaičių globos namų gyventojai išvyko susipažinti su Plungės miesto istorija. Pažintį su Plungės miesto istorija pradėjome nuo Dariaus ir Girėno gatvės. Čia apžiūrėjome Babrungo upės krioklį, Plungės raidžių maketą, Mendelio Zakso (1918-aisiais jis įrengė ir paleido pirmąją elektrinę) paminklą.  Prie šių istorinių vietų visi norėjo nusifotografuoti.Eidami link parko, praėjome pro raudonų plytų pastatą netoli Babrungo upės, buvusią Oginskių dvaro skalbyklą.  Eidami parku pasigrožėjome atrestauruotais žibintais, tiltais, parko medžiais.

Pilnas tekstas