Kaip ir kiekvienais metais, nelaužant jau nusistovėjusių tradicijų,  ankstyvą rugpjūčio devintos dienos rytą susėdę į autobusą patraukėme Palangos pusėn. Į kelionę, kaip visada, išvykome gausus globos namų gyventojų bei juos lydinčių darbuotojų būrys.

Pilnas tekstas

 Grąžų liepos 29 dienos rytą, iš Stonaičių socialinės globos namų, gyventojai išvyko grybauti. Gamta mus džiugino puikiu oru. Nors miškai ir sausi, bet gyventojai norėjo pagrybauti. Grybavome 2:30 val. Prieš startą, buvo gyventojai supažindinami kokius grybus turi rinkti ir kokių vengti.

Pilnas tekstas

 Gegužės mėnesį Stonaičių socialinės globos namų gyventojai buvo pakviesti dalyvauti Kulių kultūros centro Nausodžio skyriaus rengiameme projekte skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti „100 lino gaminių“. Šiam projektui  rankdarbius paruošė: Rasa Jokubaitytė, Monika Gaudutytė, Diana Miliutė, Svetlana Maikova, Laima Pociutė, Gražina Vainoraitė, Zofija Dobrovolskyrė, Liucija Zubavičienė. Stonaičių socialinės globos namų gyventojos siuvo  ir siuvinėjo puodkėles, maišiukus, pirkinių krepšius, nėrė servetėles, staltėsę, delninukę ir projektui pateikė 20 darbelių iš lino.

Pilnas tekstas

 2018 metų birželio 28 dieną 9:30 val. Stonaičių socialinės globos namuose aktų salėje vyko kortų žaidimo varžybos. 12 gyventojų pareiškė norą  dalyvauti  varžybose. Žaidimą pradėjome 10:00 val. Įtemptai prasidėjo žaidimas  ,, tūkstantis‘‘ dėl kurio varžėsi gyventojai. Žaidimas  vyko keturias valandas, pertraukų  metu gyventojai gėrė kavą ir vaišinosi saldumynais. 

Pilnas tekstas