Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Karpių žūklė

 Liepos mėnesio 7 dieną 2016 metų vyko sportinės karpių žūklės varžybos. Žvejo taurė – tai pirmas šių metų etapas, kuis įvyko Kleipščių tvenkinyje.Varžybos buvo padalintos trimis turais. Iš ryto, iki pietų ir pavalgę tesėme trečią užėjimą. Šiais metais buvo šiokių tokių pasikeitimų varžybose. Taurę galėjo iškovoti kiekvienas dalyvis. Buvo apdovanojami ir diplomais. Reikėjo tik ištraukti žuvį ir prizas jau tavo. Kiekvienas, kuris nors kartą yra išvykęs  žvejoti ir patyręs nuotykių, nori ir vėl.

 Kleipščių  tvenkinys pilnas karpių. Mums buvo didžiulis malonumas juos gaudyti , bet gaila diena pasitaikė vėjuota, nepalanki žvejybai.Po pavakarių  gyventojai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis.  Visi Stonaičių socialinės globos namų gyventojai buvo apdovanoti. Geriausiai sekėsi Romualdui Jankauskui jis daugiausiai pagavo, jam atiteko pirma vieta. Antra vieta atiteko merginai tai Svetlanai Maikovai, ji nedaug atsiliko nuo pirmos vietos. Trečia vieta atiteko Tadui Jaruckiui, jis pagavo veidrodinį karpį.Gyventojai liko patenkinti  karpių žvejyba. Laukia  pratesimo ir antro etapo žvejo taurei gauti, kuris bus rudenį.

 

 

Parašykite komentarą