Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Rudenėlio šventė

  Ir vėl ruduo – puikių akimirkų, gamtos pažinimo metas. Jis ryškiomis spalvomis nuspalvina ne tik miškus, sodus ir daržus, bet priverčia ir mus sustoti bei apsižvalgyti..

Kiekvienas globos namų gyventojas gali pasidžiaugti spalvotų lapų gausa, išnokusių obuolių skoniu ir užaugintu derliumi.

Šiemet rugsėjo dvidešimt trečią dieną Stonaičių socialinės globos namų salėje vyko tradicija tapusi ,,Rudenėlio šventė‘‘. Margaspalvėje salėje, išpuoštoje rudeninių gėrybių, susirinko gausus būrys gyventojų ir darbuotojų.

Globos namų gyventojai komponavo įvairiaspalves rudenines puokštes. Kompozicijų gausa galėjo pasidžiaugti ne tik gyventojai, bet ir darbuotojai. Puokščių savininkai buvo apdovanoti padėkos diplomais už kruopštumą, spalvingumą ir išradingumą.

Gyventojai Ona Jankauskienė, Virginija Klapatauskienė ir  Nerijus Gelžinis iš įvairių daržovių ir obuolių spaudė sultis. Išspaustomis sultimis vaišinosi visi kas dalyvavo šventėje. Skaniausios sultys buvo obuolių – moliūgų, obuolių-cukinijų ir pomidorų- paprikų.

Ant stalo puikavosi skaniausias vaisius – arbūzas, kurį užsiauginome šiltnamyje, o paskui visi po mažą riekelę ragavome.

Virtuvės darbuotojos iškepė didelį padėklą skanų obuolių pyragą ir išvirė obuolių kompotą. Visi dalyviai pasivaišinę vaišėmis turėjo galimybę pasišokti diskotekoje.

 

 

 

Parašykite komentarą