Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Smagusis boulingas!

      2016 m. spalio 3 dieną  13.30 val. Stonaičių socialinės globos namų gyventojai ir socialiniai darbuotojai vyko į Plungės miestą žaisti mėgstamiausią žaidimą – boulingą.

                      Šioje sporto šakoje jau dalyvaujame penkti metai iš eilės. Praėjusiais metais taip smagiai žaidėme boulingą, kad šiais metais jau antrą kartą varžomės su dideliu noru kuo geriau sužaisti. Su kiekvienais metais vis daugiau atsiranda norinčių dalyvauti.

                      Smagiai leidome laiką prie boulingo takelių. Nepakartojamų akimirkų patyrėme žaidžiant ir lenktyniaujant tarp savų. Po smagaus žaidimo vyko apdovanojimai. Visi gyventojai buvo apdovanoti padėkos raštais, o prizines vietas iškovoję gavo taures. Nugalėtoju tapo gyventojas Jonas Račkauskas, antrą vietą iškovojo gyventojas Romualdas Jankauskas ir trečia vieta atiteko Edmundui Butkui.Pasibaigus žaidimui susėdome visi kavinukėje išgėrėme kavos su ledais. Tai nuostabi vieta pailsėti ir pavalgyti .Tokia sportinė veikla suteikia galimybę Stonaičių socialinės globos namų gyventojams stebėti ir prisitaikyti prie visuomenės priimtų sporto  bendravimo ir elgesio normų.

      Gal dar pavyks ir šiais  metais sužaisti  boulingo žaidimą.

 

Parašykite komentarą