Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Svečiuose pas draugus

 Prieš porą savaičių iš Plungės socialinių paslaugų centro gavome pakvietimą dalyvauti kasmetinėje sporto šventėje. Tad rugsėjo 15 dieną šeši mūsų globos namų gyventojai, lydimi  dviejų socialinių darbuotojų, išsiruošė į svečius. Diena pasitaikė graži, saulėta ir labai šilta.

Dalyvių nuotaikos buvo puikios, visi nekantraudami laukė šventės pradžios. Po socialinių paslaugų centro direktorės Odetos Misiūnienės šventės atidarymo kalbos, visi dalyviai susipažinimui buvo pakviesti sužaisti keletą žaidimų. Prasidėjus varžyboms, estafečių rungtys vyko audringai, visi kovėsi kaip pašėlę, o nemažas sirgalių  būrys palaikė dalyvius. Visų varžybų metu netilo raginimai, palaikymo šūksniai, po kiekvienos rungties dalyviai sveikindavo vieni kitus, tad visai nenuostabu, kad šias varžybas laimėjo draugystė. Po varžybų visi tiek dalyviai, tiek ir jų sirgaliai buvo apdovanoti varžybų medaliais bei saldžiais prizais. Visą šventę vainikavo gardžios vaišės. Dėkojame  Plungės socialinių paslaugų centrui už suteiktą galimybę susitikti su senais draugais, o taip pat įgyti jų naujų.

 

Parašykite komentarą