Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Sutinkant Naujuosius 2017 metus

 Gruodis. Vėjas jau senai išgrobstė paskutinius paauksuotus lapus, todėl plikos medžių šakos piktai siūbavo keiksnodamos vėją, smagiai įsisukusį į medžių viršūnes. Šaltoka, dangų dengė pilki debesys, tačiau sniego vis dar nebuvo matyti. Ne tokį vaizdą apie žiemą mes nešamės savo sąmonėje nuo vaikystės, tik va Motulė gamta vėl nutarė papokštauti ir gražiausias metų šventes pakvietė sutikti telkšnojant baloms. Tačiau už lango siaučiančios gamtos išdaigos, nesugebėjo nusmelkti stebuklingo šventinio laukimo.

Jau nuo ankstyvo ryto, gruodžio 29 dieną, pakili nuotaika buvo juntama visuose globos namuose. Šventinis nusiteikimas skleidėsi iš visų kampų, netylantis šurmulys ir sujudimas buvo juntamas kiekvienai jautriai sielai. Visi nekantriai laukė šios dienos ištisus metus, vieniems tai  diena kuri vainikuoja visą stebuklingą laikotarpį, kitiems kai galima smagiai pasibūti ir praleisti laiką, tretiems ši diena pilna siurprizų ir staigmenų. Ateinantiems 2017 metams sutikti mėgėjų teatras paruošė mini spektaklį. Pagrindiniai veikėjai t.y. pagal Rytų horoskopą ženklai:  arklys, avis, beždžionė ir gaidys, sutinka Naujuosius metus pasikviesdami į svečius ,,Estrados žvaigždes“. Puikus parodijų šou ne vienam, dalyvavusiam renginyje, sukėlė geras bei smagias emocijas. Po pasirodymo Kalėdų senelis   visiems dovanojo dovanėles, Snieguolė vaišino saldumynais, visur jautėsi smagi ir pakili  nuotaika.   Palinkėjęs gerų ateinančių  Naujųjų metų,  Kalėdų senelis su Snieguole išvyko. Šventė tęsėsi toliau.

 

Parašykite komentarą