Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Šv. Valentino diena

 Švento Valentino diena – tai dar viena proga, pasakyti brangiems žmonėms, kaip mes juos mylime ir kaip džiaugiamės, jog jie yra greta mūsų. Nebūkime skeptiškai nusiteikę, nelikime abejingi žmonėms, kuriuos mylime, o geriau drąsiai, žvelgdami jiems į akis pasakykime: „Aš Tave Myliu“ ir stipriai priglauskime prie širdies. Lai širdžių plakimas vieningai susijungia žadėdamas, jog meilė niekuomet neapleis nei vieno iš mūsų.

Ši tradicija daug metų gyvuoja ir mūsų globos namuose. Saulėtą, šiltą nuostabią vasario 14 – osios dieną, į romantika dvelkiančią salę, sukvietėme globos namų gyventojus į šauniausios poros rinkimus. Šauniausios poros rinkimuose dalyvavo šešios poros: Romualdas Jankauskas ir Monika Gaudutytė, Nerijus Gelžinis ir Stasė Raudienė, Edmundas Butkus ir Judita Šileikaitė, Romualdas Knieža ir Rasa Jokubaitytė, Vilmantas Tirevičius ir Olanda Šaltupytė, Giedrius Dirvonskis ir Laima Vinciūnaitė. Žaidėme įvairiausius žaidimus, šokome linksmiausius šokius. Poras stebėjo ir vertino kompetentinga komisija. Šauniausios poros rinkimus laimėjo Rasa Jokubaitytė ir Romualdas Knieža. Komisija apdovanojo pirmas tris vietas laimėjusias poras, o likusioms įteikė paguodos prizus. Švente liko patenkintos ne tik šventėje dalyvavusios poros, bet ir porų palaikyti atėję kiti globos namų gyventojai. Po šventės vyko diskoteka.

 

Parašykite komentarą