Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Velykinė popietė

 Rodos taip neseniai varėme žiemą, o štai jau Velykos į duris pasibeldė. Po didelio susikaupimo ir ilgai trukusio pasninko ateina Šv.Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė. Ji simbolizuoja augmenijos prisikėlimą, gyvybės gamtos atgimimą.Velykos – viena iš didžiausių metų švenčių, kurią švenčia praktiškai visi. Ne išimtis ir Stonaičių socialinės globos namai.

Globos namų gyventojai su užimtumo specialistėmis, socialiniais darbuotojais šventei pradėjo ruoštis prieš mėnesį. Gamino šventines dekoracijas scenai, koridorių, kambarių puošybai, darė velykines puokščių kompozicijas kabinetų papuošimui, darė su dirbtiniais margučiais, kuriuos pagamino savo rankomis Velykų medį, visą mėnesį kasdien repetavo šventinę programą. Šventės pradžioje globos namų gyventoja Milda  pasveikino visus susirinkusius Šv.Velykų proga, padeklamavo eilėraštį, pasekė lietuvių liaudies pasaką  „ Kodėl dažo kiaušinius  “ . Būrys globos namų gyventojų sušoko nuotaikingą   „ Ančiukų šokį “.Pakylėti gerų emocijų globos namų  gyventojai noriai įsijungė, dalyvavo įvairiuose žaidimuose, atrakcionuose, puikiai sekėsi įminti mįsles susijusias su Šv.Velykomis.Gyventojos Monika ir Rasa  sušoko  „ Gamtos pabudinimo “ šokį, vyko stipriausio kiaušinio rinkimai. Na ir kaipgi be kiaušinio ridenimo , šis žaidimas nebuvo pamirštas ir šiemet. Gyventojai aktyviai įsitraukė į kiaušinių ridenimą manydami ir nuoširdžiai tikėdami , kad ateinantys metai bus sėkmingi ir kupini sveikatos. Visi aktyviai dalyvavę šventėje buvo apdovanoti dovanėlėmis. Šventę vainikavo kiaušinių puota ir visų labai laukiama diskoteka.

 

Parašykite komentarą