Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Drauge su knyga

  Visi mes, kiek tik save prisimename, žinome kaip yra svarbu, kad knyga lydėtų žmogų nuo pat gimimo, kokia yra neišmatuojama skaitymo nauda. Juk skaitymas ne tik suteikia informacijos, bet ugdo kūrybingumą, vaizduotę, protines galias. Knygų tokia stipri galia jog jos sugeba mus nukelti į tolimiausius kraštus, aplankyti praėjusius laikus, susitikti su įvairiausiai personažais ir t.t. Knyga -geriausias draugas nuotykius mėgstančiam žmogui. 

 Šiltą gegužės 30 dienos popietę, Stonaičių socialinės globos namų knygų mėgėjai bei mylėtojai, rinkosi kartu praleisti laiką. Kas nešinas mėgstama knyga ar savo užrašais, sėdo prie kavos puodelio aptarti ir pasidalinti nuomonėmis bei mintimis apie perskaitytas knygas. Smagu kai skirtingų žanrų mėgėjai kartu susėdę gali dalintis savo mintimis, patarti vieni kitiems ką skaityti, kad juos sudomintų kitokio žanro knygos. Visos popietės metu tvyrojo gera nuotaika, susirinkę smagiai leido laiką. Baigiantis popietei nutarėme, jog knygų mėgėjai nuo šiol susitiksime dažniau.

 

Parašykite komentarą