Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Išvyka į Dino parką ir mini zoo

                       Gražų ir šiltą birželio 15rytą, šauni ir kaip visada gausi globos namų gyventojų bei juos lydinčių darbuotojų kompanija išsiruošė į ekskursiją. Šį kartą nusprendėme aplankyti Dino parką, bei mini zoo. Pirmiausia apsilankėme Dino parke, šauni gidė pravedė mums ekskursija, trumpai papasakojo apie dinozaurus. Po to visi smagiai pasinėrėme į pramogas. Vieni smagiai pasiplaukiojo vandens dviračiais, kiti apsilankė kino teatre, veidrodžių labirinte ,ar smagiai pasivažinėjo karuselėmis.       

Po pietų, pasistiprinę ir trupučiuką pailsėję patraukėme į mini zoo. Mini zoo mus nustebino gyvūnų gausa ir jų įvairumu. Didžiausia visos grupės dėmesį ir susižavėjimą pelnė ožiukų, kupranugarių bei lamų šeimynos, visi norėjo juos pamaitinti ir paglostyti, bei su jais nusifotografuoti. Žinoma ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir plėšrūnai, ypač tigrų jaunikliai. Trupučiuką pavargę, bet pilni įspūdžių ir puikios nuotaikos vakarop grįžome namo, puikūs įspūdžiai dar ilgam daugumai įstrigs atmintyje.

                                                                            

Parašykite komentarą