Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Pasiplaukiojimas vandens dviračiais.

  2017 m. birželio mėnesį Stonaičių socialinės globos namų gyventojai vyko į Platelius, plaukioti po ežerą vandens dviračiais.  Išvykome iš globos namų 10:00 valanda.Kiekvienais metais vis stengiamės atrasti naujų sporto šakų. Sudominti Stonaičių globos namų gyventojus  įvairioms sporto šakoms, siekiant ugdyti sportinius pasiekimus, bendravimo įgūdžius su kitais dalyviais. Pasidalinome į dvi komandas. Komandoje dalyvavo 4 nariai: trys gyventojai ir vienas darbuotojas.

Nuo sutartos vietos, plaukiojimui ir rungtyniavimui turėjome dvi valandas. Po rungtyniavimo ir smagaus pasiplaukiojimo dviračiais, gyventojai turėjo laisvo laiko pasimaudyti ir pasivaikščioti po Platelius. Gyventojams  nauja sporto šaka labai patiko. Iš pradžių buvo ir truputi baimės, nes visi gyventojai pirmą kartą išbandė vandens dviračius. Jie galėjo minti vandens dviračiais ir stebėti kitus žmonės plaukiojančius po ežerą.  Sportine veikla liko patenkinti   ir visi balsu prašė, kad dar  vyktume šiais ar kitais metais.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Parašykite komentarą