Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

2017 m. Lynų žvejyba

 Šių metų rugpjūčio mėnesį Stonaičių socialinės globos namų gyventojus pakvietė pažvejoti lynų. Darbuotoja dirbanti globos namuose gyventojams pasiūlė apsilankyti pas ją prie vandens telkinio ir pagaudyti lynų. Gyventojai su dideliu užsidegimu ir noru vyko žvejoti. Oras buvo labai geras, net truputi per šilta.  Pasiėmėme meškeres ir visą reikiamą įrangą žvejybai. 11.00 valandą pradėjome gaudyti lynus.

Žuvys gerai kibo, gyventojai buvo patenkinti lynų žvejyba. Buvo ir tokių gyventojų, kurie nebuvo matę gyvo lyno. Ši žvejyba buvo labai įspūdinga, net du gyventojai pagavo po eršketą, o eršketai svėrė  virš dviejų kilogramų. Pasibaigus žvejybai gyventojai kartu su darbuotojais skaičiavo laimikius, o vėliau svarstė kam atiteks taurė. Pagaliau nugalėtoja tapo moteris – tai Laima Pociūtė,  jai atiteko nugalėtojo taurė. Visus gyventojus apdovanojome diplomais. Grįždami į globos namus gyventojai visą kelią  diskutavo apie žvejybą ir laimikius.                         

 

Parašykite komentarą