Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Išvyka į Seimą

 

Vieną dieną sulaukėme seimo nario Andriejaus Stančiko padėjėjos Raimondos Bieliauskienės skambučio. Ji perdavė Seimo nario kvietimą, Stonaičių socialinės globos namų gyventojams, apsilankyti LR Seime. Tad ankstų spalio 10 dienos rytą pilnutėlis autobusas pajudėjo Vilniaus link. Nors mūsų gyventojams išvyka iš Plungės iki sostinės gana ilgoka, tačiau kelionė neprailgo. Visi buvo gerai nusiteikę, neslėpė džiaugsmo ir noro pamatyti žinomus politikus, su jais susitikti, pabendrauti.

Vilnių pasiekėme apie vidurdienį. Seimo rūmuose mus šiltai pasitiko padėjėja-sekretorė Audronė Popovienė. Diena LR Seime prasidėjo kavinėje nuo sočių pietų, kuriais mus pavaišino, pakvietęs į svečius  Seimo narys. Papietavę susitikome su mūsų kraštiečiu, Seimo nariu A. Stančiku. Susitikimo metu globos namų gyventojai įdėmiai klausėsi Seimo nario pokalbio, uždavinėjo klausimus. Atsisveikindamas jis mums palinkėjo gražios ir turiningos viešnagės. Valdas Sinkevičius nuosekliai papasakojo apie Seimo rūmų istoriją, Lietuvos valstybės valdymo sistemą, parlamento veiklą, aprodė Spaudos konferencijų, Algirdo Mykolo Brazausko, Prezidentės ir Kovo 11-osios Akto sales. Ekskursijos metu globos namų gyventojai turėjo galimybę nusifotografuoti su sutiktais parlamento nariais. Apsilankę posėdžių salėje, stebėjome kaip dirba Seimo nariai. Po viešnagės Seimo rūmuose išskubėjome susitikti su gide Aukse, kuri mus lydėjo  į Seimo nario padovanotą ekskursiją po spalvingą, lietingą, rudenėjantį Vilnių. Įdėmiai klausėmės pasakojimų apie legendomis apipintą Vilnių, aplankėme žymiausias vietas, užsukome į ,,Nepriklausomą Užupio Respubliką“. Pavargę, bet laimingi, pilni įspūdžių, išvykome namo.

Nuoširdžiai dėkojame Seimo nariui Andriejui Stančikui už parodytą dėmesį  žmonėms su negalia. Taip pat tariame nuoširdų ačiū Seimo nario padėjėjai Raimondai Bieliauskienei už kantrybę ir rūpestį praleidus visą dieną kartu su mumis.

 

Parašykite komentarą