Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Boulingo žaidynės

 2018 metais kovo 2 dieną  13.30 val. Stonaičių socialinės globos namų gyventojai ir lydintys socialiniai darbuotojai vyko į Plungės miestą, žaisti boulingą. Šioje sporto šakoje jau dalyvaujame kelinti metai iš eilės. Praėjusiais metais varžybos tarp gyventojų ir darbuotojų praėjo su dideliu užsidegimu, todėl ir šiemet buvo daug norinčių dalyvauti.Smagiai leidome laiką prie boulingo takelių. Nepakartojamų akimirkų patyrėme žaidžiant ir lenktyniaujant tarp savų. Po smagaus žaidimo vyko apdovanojimai. Visi gyventojai buvo apdovanoti padėkos raštais, o pirmąsias tris vietas  apdovanojome medaliais. Pirmos vietos  nugalėtoju tapo gyventojas Raimundas Striaupa, antrą vietą iškovojo gyventojas  Romualdas Jankauskas ir trečia vieta atiteko Giedriui Dirvonskiui. 

Žaidimo metu visi gyventojai  galėjo mėgautis ledais, kepta duona su sūriu ir k.t. Tai nuostabi vieta pailsėti, papramogauti, pažaisti ir pavalgyti .Tokia socialinė veikla suteikia galimybę Stonaičių socialinės globos namų gyventojams stebėti ir prisitaikyti prie visuomenės priimtų sporto, bendravimo ir elgesio normų.

Parašykite komentarą