Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Knygų mugė

 Vasario 23 d. Seimo narys A. Stančikas ir jo padėjėjų komanda padovanojo Plungės ir Rietavo miestų vaikams bei neįgaliesiems nepamirštamą kelionę į Vilnių. Spaudžiant nemažam šaltukui burys vaikų iš Plungės vaikų globos namų, Stonaičių socialinės globos namų, Plungės vaikų agentūros „Cyrulis”, Rietavo socialinių paslaugų centro, jaunųjų knygos bičiulių klubo „Išminties upeliukas” ir „Ryto” pagrindinės mokyklos išvyko į LR Seimą. LR Seime jų laukė ekskursija po Seimo rūmus ir susitikimas su Seimo nariu A. Stančiku. Susitikimo metu aptarta įvykdyta akcija „100 knygų vaikams ir bibliotekoms”, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga, kurioje dalyvavo visi atvykę.

Jie visą gruodžio ir sausio mėn. rašė laiškus apie savo svajonių knygą. O vasario mėnesį laiškai pasiekė nuoširdžius žmones, kurie vaikams bei neįgaliesiems aukojo pinigėlius, kad jie galėtų įsigyti savo svajonių knygas. Konferencijų salėje visiems dalyviams išdalinti jų laiškai ir padovanoti bilietai į knygų mugę. Seimo narys A. Stančikas atskirais prizais apdovanojo gražiausių, spalvingiausių ir nuoširdžiausių laiškų autorius. Seimo rūmuose vaikai bei neįgalieji  ilgai neužsibuvo, nes genami noro įsigyti savo svajonių knygą, jie išskubėjo į knygų mugę. O ten buvo visko, minios žmonių, rašytojų, personažų, vaikiško juoko, didelio šurmulio ir svarbiausia pilni maišeliai knygų, kurias įsigijo už paaukotus pinigėlius. Net ne po vieną, o kuris ne kuris ir po visas keturias. Visų akys spindėjo, jie gėrė į save viską kas buvo įmanoma, susidomėję klausėsi fondo „Švieskime vaikus” rašytojų Rebekos Unos, Ilonos Ežerinytės ir Živilės Miežytės pasakojimų. Dėkojo už fondo padovanotas knygas ir eilėje laukė autografų. Pilni įspūdžių ir patyrimų, jie nepasidavė nuovargiui ir netgi autobuse jau prasidėjo skaitymo seansas. Iš viso už paaukotus pinigus nupirkta 180 knygų. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus” padovanojo 120 knygų. Seimo narys A. Stančikas ir  jo komanda – Raimonda Bieliauskienė, Rolandas Jurkus, Rasa Jatulienė, Vitalija Gladiševa, Rūta Endrijauskienė, Mantas Česnauskas ir visi žmonės, kurie aukojo padarė didelį darbą. Nuoširdžiai dėkojame jiems, tegul gerumas ir toliau mus vienija.

 

Parašykite komentarą