Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

SUTINKANT NAUJUOSIUS 2018 METUS

 Mes taip laukiu žiemos baltos, baltos, kada snaigės lėtai, lėtai krinta iš dangaus, o skruostus žnaibo padūkėlis speigas. Nes tokia žiema  mums asocijuojasi su stebuklu ir laime, su laukimu ir šventiniu pakylėjimu. Na ir kas, kad žiema šiais metais nepasirodė visu gražumu: nėra sniego, varveklių, pusnynų …, vaikai negali slidinėti, čiuožinėti bei važinėtis rogutėmis…. žmogus vis viena jaučia visa savo esybe artėjantį stebuklų metą.

Tik išaušus  gruodžio 30 dienai, pakili nuotaika buvo juntama visuose išpuoštuose globos namuose. Jau nuo ankstyvo ryto šventinis nusiteikimas skleidėsi iš visų kampų, netylantis šurmulys ir sujudimas buvo juntamas visuose namuose. Mat šią dieną mūsų gyventojai ruošėsi palydėti senus ir sutikti naujus metus. Dauguma  nekantriai laukė šios dienos ištisus metus, tad pasipuošę ir norintys gerai bei smagiai praleisti laiką, jau 10 val. rinkosi į salę, kur mėgėjų teatro aktoriai buvo parengią smagias Naujųjų Metų sutiktuves. Pratęsiant praėjusių metų temą, pagrindiniai veikėjai, tai Rytų horoskopo 2017 ir 2018 metų ženklai gaidys ir šuo, išlydi Senuosius ir sutinka Naujuosius metus. O jiems į pagalba atskuba įvairių pasakų veikėjai iš įvairių pasakų, tai  Sniego karalienė, Snieguolė su savo nykštukais, Batuotas katinas, Pelenė su žaviuoju princu ir pati Karalienė Žiema. Pasakų veikėjai dainavo ir šoko, dovanodami  visiems gerą nuotaiką ir puikias emocijas. Po pasirodymo Kalėdų senelis   visiems dovanojo dovanėles, Snieguolė vaišino saldumynais.   Palinkėjęs gerų ateinančių  Naujųjų metų,  Kalėdų senelis su Snieguole išvyko. O šventė pas mus tęsėsi toliau.

Parašykite komentarą