Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

,, Portas “pramogų centre

 Stonaičių socialines globos manų gyventojai boulingą pradėjo lankyti nuo 2010 metų. Jau aštuntus  metus iš eilės gyventojai ir socialiniai darbuotojai rengia boulingo varžybas, kurios vyksta du kartus į metus, pavasarį ir rudenį. O šiais metais žaisim keturis, kadangi yra daug norinčių.Prieš prasidedant žaidimui, visi gyventojai užsisako kavos ir vaišių. Žaisdami boulingą gali gurkšnoti kavą ir valgyti keptą duoną su sūriu. Jiems buvimas kavinėje suteikia daug gerų emocijų. Jaučiasi lygūs su visais.

Smagiai prabėgo laikas prie boulingo takelio. Nepakartojamų akimirkų patyrėme žaidžiant ir lenktyniaujant tarp savų. Vyko stipri kova tarp gyventojų, kuris bus nugalėtojas. Nugalėtoju  tapo E. Butkus, kuris tik dviem taškais iškovojo pergalę. Antra vieta atiteko D. Smirnovui, trečia J. Šileikaitei. Po žaidimų  vyko apdovanojimai. Visi gyventojai buvo apdovanoti  diplomais.

Parašykite komentarą