Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

EKSKURSIJA Į RUMŠIŠKES

 Mūsų globos namuose jau tampa tradicija, kartą metuose, o neretai ir daugiau, kur nors išvykti ir praplėsti savo akiratį, bei papildyti žinių bagažą. Šį kartą nusprendėme vykti į Rumšiškes, į Lietuvos liaudies ir buities muziejų, juk pripažinkime nedaugėlis iš mūsų žino kaip senovėj gyveno mūsų protėviai žemaičiai, kokios buvo jų trobos kaip nudirbdavo kasdieninius darbus, o ką jau kalbėti apie kitus regionus.

Tad gausus būrys globos namų gyventojų ir juos lydinčių asmenų balandžio 17dienos rytą, susėdę į autobusą, patraukė Rumšiškių pusėn. Nors oras mūsų visą dieną nelepino, bet tai nesugadino nuotaikos, gerų emocijų nestokojančiai kompanijai. Rumšiškėse mus pasitiko šauni gidė, kuri išsamiai papasakojo kokie papročiai ir tradicijos vyravo tuo metu skirtinguose regionuose. Mes ne tik klausėmės pasakojimų ,bet ir patys bandėme persikelti į tą laiką ir atlikti paprastus buitinius darbus, kurie daugumai mūsų po bandymo neatrodė tokie paprasti, kaip iš pradžių manėme. Vakarop, kupini įspūdžių ir papildę žinių bagažą laimingi grįžome namo.

 

Parašykite komentarą