Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

DRAUGO DIENA

 Gyvenimas be draugų būtų gerokai liūdnesnis. Nors kartais pykstame, įsižeidžiame ar norime jiems įkrėsti proto, būtent tikri bičiuliai ištiesia pagalbos ranką mums itin sudėtingais gyvenimo momentais. Lapkričio 29 dienos popietę rinkomės į globos namų salę paminėti draugo dieną.  Renginio metu klausėmės  eilių, citatų ir dainų apie draugus ir draugystę. Šventės metu prisiminėme ir anapilin iškeliavusius draugus.

Visi norintys uždegė prisiminimo žvakelę skirtą anapilin iškeliavusiam draugui. Klausantis Gyčio Paškevičiaus dainos ,,Išėjusiems draugams,, mintimis galėjome pabūti su netektais draugais. Popietės metu visi atvykę į renginį pristatė savo draugus ir papasakojo užsimezgusios draugystės istorijas  (kur susipažino, kiek laiko tęsiasi draugystė, kokios draugo savybės patinka ir t.t.). Susėdę į draugystės ratą gurkšnojome kavą ir arbatą vaišinomės įvairiais saldumynais bei vaisiais.  Popietę vainikavo Donaldos Mieželytės atliekamas kūrinys ,, Draugai išsiskyrimo nebus,, . Po šios dainos visi norintys linksminosi diskotekoje.

 

Parašykite komentarą