Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Varžybos boulinge !

2018 metais lapkričio 16 dieną  13.30 val. Stonaičių socialinės globos namų gyventojai kartu su socialiniais darbuotojais vyko į Plungės miestą, žaisti boulingą.Šioje sporto šakoje jau dalyvaujame daug metų. Su kiekvienais metais vis daugiau atsiranda norinčių dalyvauti ir žaisti boulingą. Kiekvieną kartą vykdami į boulingą pasiimame naują žaidėją, kuris dar nėra žaidęs.Gyventojai smagiai leido laiką prie boulingo takelių.

Nepakartojamų akimirkų patyrėme žaidžiant ir lenktyniaujant tarp savų. Po varžybų skaičiavome taškus. Visi gyventojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Pirmą vietą iškovojęs dalyvis buvo apdovanotas  taure. Varžyboms pasibaigus, po apdovanojimų susėdome   visi kavinukėje išgėrėme kavos su ledais. Tai nuostabi vieta pailsėti, pabendrauti ir aptarti dienos įspūdžius. Po ilgų diskusijų gyventojai klausinėjo, kada ir vėl vyksime žaisti boulingą?

Parašykite komentarą