Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

IŠVYKA Į KREPŠINIO VARŽYBAS

 Visi gerai žinome posakį, kad apetitas auga bevalgant, bet šis posakis tinka netik apibūdinant materialines vertybes, bet ir dvasinį ar kultūrinį peną. Šie žodžiai labai tinka ir mūsų globos namų gyventojams, ne paslaptis, kad mes labai daug kur keliaujame bei dalyvaujame įvairiuse renginiuose. Ir dažnai antrakart į tą pačią vietą ar renginį nebenorim grįžti, ir ne todėl kad nepatiko, bet norime kuo įvairesnių įspūdžių bei atsiminimų.

Šį kartą nusprendėme išbandyt krepšinį, ne nežaisti, o pabūti sirgaliais ir pažiūrėti kaip vyksta varžybos gyvai. Tai vieno penktadienio vakarą isiruošėme į Telšius kur vyko NKL reguliariojo sezono varžybos. Ten susitiko ir jėgas tarpusavį išbandė Telšių „Telšiai“ ir Jonavos Sintek-Jonava. Visų varžybų metu energingai ir garsiai palaikėme Telšių“Telšiai“ komanda, kuri tą vakarą ir šventė pergalę. Varžybos visiems labai patiko, bet didžiausią dziaugsmą suteikė visa Telšių“Telšiai“ komanda, kuri po varžybų nors ir pavargę noriai su mumis fotografavosi ir noriai bendravo. Grįžtant dar ilgai „virė“ diskusijos apie matytas varžybas, ir vienbalsiui nusprendėm, tikrai dar ne kartą vyksim stebėti rungtynių.

 

Parašykite komentarą