Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

SUTINKANT NAUJUOSIUS 2019 METUS

 Mes visi žiemą įsivaizduojam spaudžiant lediniam šaltukui, o aplink kiek tik užmato mūsų akys, žemę dengia baltas sniegas, kai žengus pro duris veidą suvilgo žvarbiai gaivus žiemos speigas, o po kojomis, maloniai ausiai girgžda sniegas. Šitoks žiemos paveikslas mus visada nuteikia šventiškai. Visas šis šventinis laikotarpis, trunkantis paskutinį metų mėnesį, visada mus ,,priverčia“ jaustis pakiliai.

Ir rodos jog viskas aplink mus alsuoja laukimu bei stebuklu. Nuo ankstyvo gruodžio 31 dienos ryto, visuose globos namuose buvo juntamas šurmulys ir geras nusiteikimas. Visi nekantriai laukė šventės, skirtos išlydėti senuosius 2018 metus ir sutikti Naujuosius 2019 metus. Šiais metais kaip ir ankstesniais organizuoti ir pravesti šventę teko teatro dalyviams. Pagal šventės scenarijų, per stebuklingąjį šventinį laikotarpį vyksta stebuklai, pildosi norai,  tad ir mūsų pagrindiniai šventės herojai prašė norų išsipildymo, kurie visos šventės metu buvo išpildyti. Šventėje taip pat su savo programa pasirodė ir mūsų globos namų ansamblis. Gerą nuotaiką ir puikias emocijas dalijo nykštukai. Po pasirodymo Kalėdų senelis   visiems dovanojo dovanėles, vaišino saldumynais.   Palinkėjęs mūsų visų norų išsipildymo ir gerų ateinančių  metų,  Kalėdų senelis išvyko. O pas mus šventė tęsėsi toliau.

 

 

 

Parašykite komentarą