Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Pyragas Lietuvos gimtadieniui

 Vasario 16 dieną Plungės kultūros centre buvo organizuojamos bendruomenės vaišės „Pyragas Lietuvos gimtadieniui“, kuriose dalyvavo ir Stonaičių globos namų bendruomenės nariai.Šiai šventei  pradėjome ruoštis iš anksto,  peržiūrėjome pyragų ir tortų receptus žurnaluose, receptų knygose, internete. Pasirinkus visiems tinkamiausius kepinius,  pagaminome trys pyragus: „Karolio“ obuolių pyragą, šokoladinį su varške ir „Tinginį“ su vaisiais.

Benduomeninėse vaišėse ragavome pyragus, gėreme arbatą, dalijomės pyragų receptais, bendravome, rinkome skaniausią  pyragą, klausėmės Plungės kultūros centro kolektyvų pasirodymo. Šventėje pyragų buvo daug, visų net neišragavom, bet kiekvienas rinkomės pagal savo skonį. Vieniems patiko  saldesni, kitiems rūgštesni, kiti grožėjosi Lietuvos vėliavos trispalviais pyragais. Taip saldžiai ir linksmai atšventėm Lietuvos gimtadienį.

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą