Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Šv. Valentinas

 Šv. Valentino diena minima vasario 14-ąją. Šią dieną žmonės savo mylimiesiems bei kitiems artimiesiems parodo, kaip juos brangina ir vertina, dažniausiai dovanodami gėles, dovanas bei siųsdami atvirukus ar romantiškas žinutes. Šią dieną ir mūsų globos namų gyventojai vieni kitiems dovanojo po gerą žodį, apkabinimą ir kaip meilės simbolį širdeles.

Šv. Valentino dienos šventę mūsų namuose pradėjo gyventoja Ona Jonauskienė su daina ,,Dėl Tavęs“. Visos šventės metu vyko rungtys tarp vyrų ir moterų komandų, kurių metu buvo bandoma ,,išsiaiškinti“, kurie moterys ar vyrai yra šaunesni, gudresni, greitesni, sumanesni, kūrybiškesni ir balsingesni. Kompetentingos komisijos dėka buvo nuspręsta jog nugalėjo meilė ir draugystė. Kiekvienas dalyvavęs rungtyse buvo apdovanotas simboline dovanėle. Likusieji šventės dalyviai smagiai leido laiką, palaikė savo draugus audringais plojimais ir ovacijomis. Šventę užbaigė globos namų ansamblis daina ,,Po mano oda“. Po to visi buvo pakviesti į diskoteką.

Parašykite komentarą