Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Šv. Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė

 Po didelio susikaupimo ir ilgai trukusio pasninko ateina Šv. Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė. Ji simbolizuoja augmenijos prisikėlimą, gyvybės gamtos atgimimą. Velykos – viena iš didžiausių metų švenčių, kurią švenčia visi. Ne išimtis ir Stonaičių socialinės globos namai. Jau nuo ankstyvo ryto globos namuose buvo jaučiamas šurmulys.

 Globos namų gyventojai su užimtumo specialistėmis, socialiniais darbuotojais šventei pradėjo ruoštis prieš mėnesį. Gamino šventines dekoracijas koridorių, kambarių puošybai, darė velykines puokščių kompozicijas, velykų medį.Šventę pradėjo globos namų gyventojų ansamblis. Pakylėti gerų emocijų gyventojai noriai dalyvavo įvairiuose žaidimuose. Na ir kaipgi be kiaušinio ridenimo, šis žaidimas nebuvo pamirštas ir šiemet. Gyventojai aktyviai įsitraukė į kiaušinių ridenimą manydami ir nuoširdžiai tikėdami, kad ateinantys metai bus sėkmingi ir kupini sveikatos. Visi aktyviai dalyvavę šventėje buvo apdovanoti dovanėlėmis. Šventę vainikavo didelio kiaušinio marginimas, kurį globos namų gyventojams padovanojo Domas Kazragis  ir žinoma, labai laukiama diskoteka.

 

 

 

 

Parašykite komentarą