Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Rudenėlio šventė

  Ir vėl ruduo – puikių akimirkų, gamtos pažinimo metas. Jis ryškiomis spalvomis nuspalvina ne tik miškus, sodus ir daržus, bet priverčia ir mus sustoti bei apsižvalgyti.Kiekvienas globos namų gyventojas gali pasidžiaugti spalvotų lapų gausa, išnokusių obuolių skoniu ir užaugintu derliumi.Šiemet rugsėjo tryliktą dieną Stonaičių socialinės globos namų salėje vyko tradicija tapusi ,,Rudenėlio‘‘ šventė.

Margaspalvėje salėje, išpuoštoje rudeninių gėrybių, susirinko gausus būrys gyventojų ir darbuotojų. Renginį pradėjo gyventoja Ona Jonauskienė su eilėraščiu ,, Rudenėlis‘‘, o globos namų gyventojų ansamblis sudainavo dainą ,, Medžiai be lapų‘‘. Tema – ,,ruduo‘‘.  Drąsesni  gyventojai galėjo piešti ant molbertų ir ant salėje esančių kolonų ištemptos plėvelės, o didesnę negalią turintys gyventojai  turėjo galimybę spalvinti įvairiausius paveiksliukus ant stalo.  Renginio metu dalyviai galėjo pasidžiaugti leidžiamais įvairių dydžių ir margumo muilo burbulais, o drąsesni ir patys galėjo išmėginti padaryti kuo įvairesnių ir didesnių  muilo burbulų. Renginio dalyviams buvo įteiktos mažos simbolinės dovanėlės už aktyvų dalyvavimą.Virtuvės darbuotojos iškepė didelį padėklą skanų obuolių pyragą ir išvirė obuolių kompotą. Visi dalyviai pasivaišinę vaišėmis turėjo galimybę pasišokti diskotekoje.

 

Parašykite komentarą