Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

PASAULINĖS GYVŪNIJOS DIENOS PAMINĖJIMAS

 Spalio 4 dieną yra minima „Pasaulinė gyvūnijos diena“. Jau tampa tradicija šią dieną minėti ir mūsų globos namuose, tik šį kartą ją nutarėme paminėti kiek ankščiau. Šiais metais nusprendėme aplankyti tuos gyvūnėlius kurie neturi mylinčių šeimininkų, ir tik gerų savanorių dėka turi šiltą pastogę bei  maisto. Šiai kelionei pradėjome ruoštis, daug ankščiau, prašėme visų norinčių ir galinčių prisidėti prie lauktuvių gyvūnėliams.

Ir rugsėjo 30 dieną susikrovę lauktuvės išvykome į asociacija „Gyvūnų užuovėja“, kur mus džiaugsmingu lojimu pasitiko asociacijos gyventojai. Asociacijos prižiūrėtojas pravedė mini ekskursija, pasidalino savo vargais ir džiaugsmais, papasakojo daugumos gyvūnų atsiradimo pas juos istorijas. Po kurio laiko pasidžiaugę gyvūnėliais susiruošėme namo, bet dar ilgai daugumos iš mūsų galvose sukosi dviprasmiškos mintys, tie gyvūnėliai kaip ir turi šiltus namus ir maisto, bet neturi juos mylinčių šeimininkų, ir tas mus labai sujaudino, kai kuriuos net sugraudino. Atsisveikindami su prižiūrėtoju palinkėjome, kad globotinių tik mažėtų, o ne daugėtų, ir prižadėjome dar juos aplankyti.

 

Parašykite komentarą