Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Adventinė popietė

  Adventas – tai  ramybės ir susikaupimo laikotarpis, per kurį atsisakoma triukšmingų linksmybių, skiriama daugiau laiko apmąstymams. Adventas – ne tik ramybės, bet ir paslaptingas, mistiškas laikas, kai ano pasaulio dvasios bando kištis į žmonių gyvenimą. Senoliai tikėjo, kad šiuo tamsiuoju metu aplink slankioja dvasios, kurios tik ir taikosi pakenkti žmonėms ir jų darbams, žiemkenčių pasėliams, gyvuliams. Todėl ir įvairių draudimų būdavę apstu.

Gruodžio 19dieną Stonaičių socialinės globos namuose vyko adventinė popietė keturių žvakių šviesoje. Popietę pradėjo globos namų gyventojos Ona Jonauskienė ir Milda Kontutienė.  Gausiam gyventojų būriui skaitovės priminė apie advento papročius ir tradicijas. Popietės metu žiūrėjome filmą ,,Kalėdų belaukiant. Šeima – Kūčių tradicijų išlikimo puoselėtoja.‘‘ Filmo metu gyventojai su šypsena veide prisiminė savo šeimos rate švęstas Kūčias. Po filmo visi draugiškai dalijomės kūčiukais, mandarinais ir gėrėme kisielių.

 

Parašykite komentarą