Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Grybų rinkimo varžybos 2020.09.23

Grąžų rugsėjo rytą, iš Stonaičių socialines globos namų išvyko grybauti į Platelių mišku  Račkauskytė, G. Dirvonskas, A. Petrauskas, R. Jankauskas, E. Gelžinytė, L.Pociūtė . Gamta mus džiugina puikiu oru, tačiau vis tiek jau rudenėja. Neverta nusiminti – juk artėjant rudeniu Stonaičių socialinės globos namuose yra organizuojamos ,,Grybų rinkimo varžybos“.Šios varžybos gyventojų yra laukiamos.

Miškas dar pilnas šių grybų. Ypač šiais metais daug baravykų, paberžių, raudonikių ir kitų jų brolių, vadinamųjų šilo baravykų .Grybų rinkimui turėjo 3:30 valandas. Prieš startą, buvo supažindinti kokius grybus   turi rinkti ir kokių vengti.. Artėjant varžyboms į pabaiga , visi nerimavo. Kieno grybas didžiausias, o kuris daugiausiai rado. Visi šiemet Stonaičių socialinės globos namų gyventojai daug rado grybų.  Bet organizatoriai , socialiniai darbuotojai, buvo tolerantiški ir visus apdovanojo  originaliais padėkos raštais. Grįžus į Stonaičių socialinės globos namus, visi kartu nuvalėme grybus ir pasiruošėme sočią vakarienę. Vakarieniaudami nusprendėme, kad kitais metais ir vėl susitiksime ,,Grybų rinkimo varžybose“.

Parašykite komentarą