Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Kovo 11 – oji

Kovo 11 diena simbolizuoja mūsų Tautos valią, dvasią ir nepalaužiamą norą gyventi nepriklausomoje valstybėje. Šią ypatingą dieną trumpam pamirštame rūpesčius, džiaukimės ir didžiuokimės, kad esame laisva Tauta.Seimo nario Andriejaus Stančiko padėjėja bei Knygų klubo,, Purpurinė gija‘‘ pirmininkė Raimonda Bieliauskienė  pakvietė globos namų gyventojus į Plungės miesto biblioteką paminėti Lietuvos nepriklausomybės 30 – metį.

  Pilnutėlėje bibliotekos salėje mielai klausėmės Lietuvai skirtų sveikinimų ir atliekamų kūrinių. Renginio metu galėjome pasivaišinti Kovo 11 –osios arbata ir gausiomis pačių su meile keptais skanėstais kurie buvo papuošti lietuviška atributika.Prie Knygų namelio, uždegėme savo rankom pagamintus žibintus Lietuvai  ir su Laisvės vėjo malūnėliais pajautėme tą nuotaiką, kuri prieš tris dešimtmečius mums įžiebė viltį ir tikėjimą mūsų Tėvynės ateitimi.

 

 

Parašykite komentarą