Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Vasaros…žvejyba!

2020 metų liepos28 dieną organizavome  išvyką pas vyr. soc. darbuotoją. Kuri maloniai priėmė Stonaičių socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus pažvejoti jo tvenkinyje. Gyventojams tai didžiausias malonumas žvejoti.Laisvalaikis yra svarbus, o kaip pralesti laisvalaikį, mes renkamės kiek vienas pagal savo norus. Vieni skaito knygas, kiti žaidžia šaškėmis, treti mėgsta miegoti. Tačiau yra dar vienas malonus užsiėmimas-tai žūklės nuotykiai nepamirštami, kurie mums duoda nepamirštamų įspūdžių. Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja gero laisvalaikio gamtos ir meškerės. Kiek vienas, kuris nors kartą yra  pa žvejoti ir patyrė nuotykių, noris ir vėl.

Žuvis maitinti ir gaudyti pradėjome 10:00 val. iki 17:30 val. Baigiant žvejybai Stonaičių socialinės globos namų darbuotojai skaičiavo žuvis ir sprendė kuris nugalėtojas. Geriausiai sekėsi Dariui Smirnovui jis ištraukė daugiausiai žuvies. Visus gyventojus apdovanojome diplomais nugalėtojai taurėmis. Su sėdę aptarėm įspūdžius ir su lauke transporto vykome namo.

 

 

          

Parašykite komentarą