Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Pasiplaukiojimas

2021 m. liepos mėnesi Stonaičių socialinės globos namų gyventojai vyko į Platelius. Paplaukioti po ežerą vandens dviračiais.  Išvykome iš globos namų 13:00 valanda.   Kiekvienais metais vis stengiamės atrasti įdomesnių sporto šakų. Sudominti Stonaičių globos namų gyventojus su sutrikusio intelekto asmenis įvairioms sporto šakoms, siekiant ugdyti sportinius pasiekimus, bendravimo įgūdžius su kitais dalyviais. Pasidalinome į dvi komandas. Komandoje dalyvavo 3 nariai: trys gyventojai ir vienas darbuotojas. Nuo sutartos vietos, plaukiojimui ir rungtyniavimui turėjome dvi valandas. Po rungtyniavimo ir smagaus pasiplaukiojimo dviračiais, gyventojai turėjo laisvo laiko pasimaudyti ir pasivaikščioti po Platelius.

 Gyventojams  ši sporto šaka labai patiko. Iš pradžių buvo ir truputi baimės, nes ne visi   buvo bandė vandens dviračius. Jie galėjo minti vandens dviračiais ir stebėti kitus žmonės plaukiojančius po ežerą.  Sportine veikla liko patenkinti   ir visi balsu prašė, kad dar  vyktume šiais ar kitais metais.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Parašykite komentarą