Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

PASAULINĖ GYVŪNIJOS DIENA

Spalio 4 dieną yra minima pasaulinė gyvūnijos diena, ta proga nusprendėme aplankyti „Plungės priglaustukus“, kurie rūpinasi benamiais gyvūnais ir pažiūrėti kaip jie gyvena. Aišku, kaip ir pridera į svečius važiavome ne tuščiomis, o su gausiomis lauktuvėmis, prie kurių prisidėjo ne tik globos namų gyventojai, bet ir dalis darbuotojų. Nuvykus mus pasitiko labai draugiškas kolektyvas, kuris aprodė kaip jie yra įsikūrę, papasakojo apie savo kasdienybę, supažindino su savo globotiniais.

Kadangi visa važiavusi kompanija labai myli gyvūnus, tad stengėsi visus išmyluoti, išglostyti, pavaišinti atsivežtais skaniukais. Kai visi gyvūnėliai buvo jau gavę pakankamai dėmesio, bei atsivežtų lauktuvių, ėjome pasivaikščioti su šuniukais. Pasivaikščiojimas suteikė daug gerų emocijų ne tik globojamiems gyvūnams, bet ir visai mūsų šauniai kompanijai. Atsisveikindami su gyvūnais ir juos prižiūrinčiais savanoriais, pažadėjome, kad tikrai greitu laiku juos dar aplankysime.

Parašykite komentarą