Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Pagalvių mūšis

Pagalvių mūšis – tai itin linksma, vaikystę primenanti pramoga. Žaidimas sukelia itin daug emocijų žaidžiantiems ir ko gero dar daugiau stebintiems.  Tikriausiai nėra nei vieno žmogaus, kuris vaikystėje nėra kovęsis pagalvių mūšyje. Ši pramoga – ne mažiau smagi.  Įvairaus amžiaus žmonės taip įsijaučia, kad net ir patys rimčiausi nebesulaiko šypsenų.

Saulėta balandžio dieną globos namų kieme susirinko gausus būrys gyventojų. Vieni atėjo vedini smalsumo, o kiti noriai rinkosi sau pora, kad galėtu sudalyvauti pagalvių dvikovoje. Žaidimą pradėjo  Rasa ir Svetala, kurios išsirinko po patinkančią pagalvę ir palinkejusios viena kitai sėkmės, pradėjo karšti viena kitai kailį. Jos su šypsena veide švelniais mostais išmėgino pagalvių tvirtumą. Stebėdami merginas noriai įsijunė ir kiti dalyviai. Su šypsena gyventojai stebėjo žaidėjus, vieni prisiminė savo vaikystę kaip  jie būdami maži su broliais ir seserimis žaisdavo pagalvių mūšį.

Parašykite komentarą