Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Šv. Velykų šventė

Po susikaupimo ir rimties laikotarpio ateina Šv. Velykos – džiaugsmo, pavasario šventė. Ji simbolizuoja augmenijos prisikėlimą, gyvybės, gamtos atgimimą. Velykos – viena iš didžiausių metų švenčių, kuri ateina į kiekvieno širdį ir namus. Ne išimtis ir Stonaičių socialinės globos namai.

Globos namų gyventojai su užimtumo specialistėmis, socialiniais darbuotojais šventei pradėjo ruoštis prieš mėnesį. Gamino šventines dekoracijas scenai, koridorių, kambarių puošybai, darė velykines puokščių kompozicijas. Šventės pradžioje globos namų gyventoja Milda pasveikino visus susirinkusius Šv. Velykų proga,  palinkėjo gerų, derlingų metų. Pakylėti gerų emocijų globos namų  gyventojai noriai dalyvavo įvairiuose žaidimuose, atrakcionuose, puikiai sekėsi įminti mįsles susijusias su Šv. Velykomis. Vyko stipriausio kiaušinio rinkimai. Na ir kaipgi be kiaušinio ridenimo,  šis žaidimas nebuvo pamirštas ir šiemet. Gyventojai aktyviai įsitraukė į kiaušinių ridenimą manydami ir nuoširdžiai tikėdami , kad ateinantys metai bus sėkmingi, laimingi ir kupini sveikatos. Visi aktyviai dalyvavę šventėje buvo apdovanoti dovanėlėmis. Šventę vainikavo visų labai laukiama diskoteka.

Parašykite komentarą