Mano vyriausybė

Ministrė Pirmininkė         Vyriausybės kanceliarija         Ministerijos         Įstaigos         E. pilietis         Neįgaliesiems         EN

Pasaulinė gyvūnijos diena.

Spalio 4 dieną yra minima pasaulinė gyvūnijos diena, tai kaip ir pernai, taip ir šiemet  nusprendėme aplankyti „Plungės priglaustukus“, kurie rūpinasi benamiais gyvūnais ir pažiūrėti kaip jie gyvena po paskutinio mūsų apsilankymo. Ir tikrai nustebino, kad jų gyvenimo salygos dar labiau pagerėjo.

Ir kaip pernai taippat ir šiemet į svečius važiavome ne tuščiomis, o su gausiomis dovanomis, prie kurių prisidėjo ne tik globos namų gyventojai, bet ir dalis darbuotojų, bei darbuotojų šeimos nariai. Nuvykus mus pasitiko savanorė kuri padeda rūpintis gyvūnais, kuri aprodė kaip jie dabar gyvena , papasakojo apie savo kasdienybę,ir kas naujo įvyko pas juos per metus, supažindino su savo globotiniais.Kadangi visa važiavusi kompanija labai myli gyvūnus, tad stengėsi visus išmyluoti, išglostyti, pavaišinti atsivežtais skaniukais. Atsisveikindami su gyvūnais ir juos prižiūrinčiais savanoriais, pažadėjome, kad kitais metais tikrai juos vėl aplankysime.

Parašykite komentarą